PZHGP
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
Oddział 0424 Puławsko - Opolski
0424.oddzial.com
pulawsko-opolski.oddzial.com
Liczba wyświetleń: 1030968
Administrator strony:
Małgorzata Garwolińska
tel. 695725282
e-mail: goya.wowa1@wp.pl
Potrzebujesz stronę
oddziałową taką jak ta?
Całkowity koszt 200 zł / 1 rok
Kliknij i zobacz ofertę
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.08.2018
Wyniki Bruksela Okręg Lublin |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 05.08.2018
30.07.2018r.
1.CISŁAK Krzysztof godz. 13:54 – sekcja 1 Opole Lubelskie
2.CISŁAK Krzysztof godz. 15:19 – sekcja 1 Opole Lubelskie
3.KOBIAŁKA Mieczysław godz. 15.49 – sekcja 1 Opole Lubelskie
4.CISŁAK Krzysztof godz. 16:27 – sekcja 1 Opole Lubelskie
5.ŁYJAK Marek i Andrzej godz. 19:07 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
31.07.2018r.
6.KOWALEWSKI Paweł godz. 5:56 – sekcja 1 Opole Lubelskie
7.KOSIK Andrzej godz. 7:15 – sekcja 1 Opole Lubelskie
8.RUSEK Emil godz. 8:40 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
9.GÓRSKI Stanisław godz. 9:11 – sekcja 1 Opole Lubelskie
10.RUSEK Emil godz. 11:55 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
11.SAJNÓG Janusz godz. 12:13 – sekcja 1 Opole Lubelskie
01.08.2018r.
12.IWANIAK Stanisław godz. 11:38 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
13.ŚPIEWAK Zbigniew godz. 12:28 – sekcja 1 Opole Lubelskie
14.KRZYŻAN Krzysztof godz. 16:18 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
15.CZYŻOWSKI Grzegorz godz. 16:30 – sekcja 1 Opole Lubelskie
16.CISŁAK Krzysztof godz. 17:14 – sekcja 1 Opole Lubelskie
17.ZŁOTO Tomasz godz. 18:13 – sekcja 1 Opole Lubelskie
18.ŁYJAK Marek i Andrzej godz. 19:03 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
19.KRZYŻANEK Mirosław godz. 20:27 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
02.08.2018r.
20.SZCZEPANEK Marek godz. 6:27 – sekcja 1 Opole Lubelskie
21.GÓRSKI Stanisław godz. 6:32 – sekcja 1 Opole Lubelskie
22.CZURYSZKIEWICZ Piotr godz. 7:05 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
23.CZYŻOWSKI Grzegorz godz. 8:11 – sekcja 1 Opole Lubelskie
24.IWANIAK Stanisław godz. 8:27 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
25.WYCISŁOWSKI Tomasz godz. 9:05 – sekcja 1 Opole Lubelskie
26.MUCIEK Krzysztof godz. 11:10 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
27.SAJNÓG Janusz godz. 12:58 – sekcja 1 Opole Lubelskie
28.MUCIEK Krzysztof godz. 13:15 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
29.CZYŻOWSKI Grzegorz godz. 14:00 – sekcja 1 Opole Lubelskie
30.KOSIK Andrzej godz. 14:15 – sekcja 1 Opole Lubelskie
31.KRZYŻANEK Mirosław godz. 15:17 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
32.TOMCZYK Tomasz godz. 16:36 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
33.KRZYŻANEK Mirosław godz. 17:07 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
34.ŚWIĄTKOWSKI Edward godz. 17:24 – sekcja 1 Opole Lubelskie
35.ŚWIĄTKOWSKI Edward godz. 18:36 – sekcja 1 Opole Lubelskie
03.08.2018r.
36.KRZYŻAN Krzysztof godz. 5:30 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
37.MULIER Andrzej godz. 6:50 – sekcja 1 Opole Lubelskie
38.ŚWIĄTKOWSKI Edward godz. 7:21 – sekcja 1 Opole Lubelskie
39.MULIER Andrzej godz. 8:52 – sekcja 1 Opole Lubelskie
40.ŚPIEWAK Zbigniew godz. 10:12 – sekcja 1 Opole Lubelskie
41.WYCISŁOWSKI Tomasz godz. 10:58 – sekcja 1 Opole Lubelskie
42.KRZYŻANEK Mirosław godz. 14:10 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
43.ŁYJAK Marek i Andrzej godz. 14:49 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
44.GÓRSKI Stanisław godz. 15:08 – sekcja 1 Opole Lubelskie
45.ADAMCZYK Marek godz. 20:48 – sekcja 1 Opole Lubelskie
04.08.2018r.
46.CZYŻOWSKI Grzegorz godz. 10:39 – sekcja 1 Opole Lubelskie
47.IWANIAK Stanisław godz. 12:29 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
48.CISŁAK Krzysztof godz. 14:13 – sekcja 1 Opole Lubelskie
49.GÓRSKI Stanisław godz. 16:14 – sekcja 1 Opole Lubelskie
50.ADAMCZYK Marek godz. 17:01 – sekcja 1 Opole Lubelskie
51.TOMCZYK Tomasz godz. 17:56 – sekcja 2 Nałęczów – Wojciechów
52.KOSIK Andrzej godz. 18:55 – sekcja 1 Opole Lubelskie
53.KOSIK Andrzej godz. 19:10 – sekcja 1 Opole Lubelskie
54.SZCZEPANEK Marek godz. 19:49 – sekcja 1 Opole Lubelskie
05.08.2018r.
55.MULIER Andrzej godz. 7:40 – sekcja 1 Opole Lubelskie
56.STOJAK Tomasz godz. 11:38 – sekcja 1 Opole Lubelski
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 29.08.2017
Lista Konkursowa nr 2/2017 z miejscowości GARDELEGEN 2, odbytego w dniu 22.07.2017. |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 22.07.2017
Lista Konkursowa nr 1/2017 z miejscowości GARDELEGEN 1, odbytego w dniu 09.07.2017. |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 29.08.2017
Lista Konkursowa nr 1/2017 z lotu gołębi dorosłych,odbytego z miejscowości BRUKSELA w dniu 29.07.2017. |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.10.2017
Wyniki Lotu Okręgowego KROTOSZYN dla Oddziału 0424 Puławsko-Opolskiego.
Wyniki Oddział |
|
Wyniki Sekcja1 Opole Lubelskie |
|
Wyniki Sekcja 2 Nałęczów-Wojciechów |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.10.2017
Zamieszczam listę okręgową z lotu Krotoszyn. W razie reklamacji proszę o informację do piątku.
Lista okręgowa Krotoszyn |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 01.08.2016
1. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-13-583 27-07-2016 godz. 6.05
2. Zaparty Janusz PL-0424-12-911 28-07-2016 godz. 7.55
3. Łyjak Andrzej i Marek PL-08-11-12528 29-07-2016 godz. 10.51
4. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-12-206 29-07-2016 godz. 11.10
5. Śpiewak Paweł PL-0424-14-10962 29-07-2016 godz. 11.15
6. Sierpiński Piotr PL-0424-07-5958 29-07-2016 godz. 11.20
7. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-13-585 29-07-2016 godz. 11-56
8. Czyżowski Grzegorz PL-0424-13-7736 29-07-2016 godz. 14.50
9. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-12-237 29-07-2016 godz. 20.05
10. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-11-12447 29-07-2016 godz. 20.44
11. Górski Stanisław PL-0424-13-5132 30-07-2016 godz. 5.34
12. Szczepanek Marek PL-0424-13-7855 30-07-2016 godz. 11.35
13. Górski Stanisław PL-11-287727 30-07-2016 godz. 12.27
14. Turski Jacek PL-0424-11-11238 30-07-2016 godz. 12.42
15. Kobiałka Mieczysław PL-0424-09-985 30-07-2016 godz. 17.49
16. Czyżowski Grzegorz PL-0424-13-8176 30-07-2016 godz. 19.00
17. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-14-8197 30-07-2016 godz. 19.58
18. Czuryszkiewicz Piotr PL-0424-12-3620 31-07 2016 godz. 7.30
19. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-13-646 31-07-2016 godzo 9.43
20. Tomczyk Tomasz PL-0424-11-8231 31-07 2016 godz. 16.30
21. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-12-260 01-08-2016 godz. 12.18
22. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-13-8114 01-08-2016 godz. 12.53
23. Łyjak Andrzej i Marek PL-0424-13-679 01-08-2016 godz. 14.41
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.07.2016
Wspólna lista konkursowa Gadelegen I
Wspólna lista konkursowa |
Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2024
Plan lotów
gołębie młode
sezon 2024